Łukasz Sroczyński

Bezpieczny Kredyt 2 procent – wszystko, o co boisz się zapytać

Webinar o Bezpiecznym Kredycie 2 procent - zapowiedź (bankier.pl)

Na portalu finansowym Bankier.pl 4 października 2023 będzie Dniem mieszkaniowym. W ramach obchodów Bankier organizuje 2 webinary dotyczące kredytów mieszkaniowych. Na jednym z nich, zatytułowanym „Bezpieczny Kredyt 2 procent – wszystko, o co boisz się zapytać” wystąpię jako ekspert finansowy. Webinar z moim udziałem rozpocznie się o godzinie 14:00.

Bezpieczny Kredyt 2 procent - wszystko, o co boisz się zapytać. Prowadzący: Michał Kisiel (analityk Bankier.pl), Eksperci: Łukasz Sroczyński, Krzysztof Bontal

Webinar poprowadzi Michał Kisiel – analityk Bankier.pl, doktor nauk ekonomicznych, specjalizujący się w zagadnieniach związanych z psychologią finansów. Wraz ze mną gościem będzie też Krzysztof Bontal – ekspert finansowy, CEO grupy ekspertów Proferto oraz redaktor portalu pierwszemieszkanie.com.pl. Oczywiście przy pytaniach będę czuwał na straży, na wypadek gdyby mój kolega po fachu pobłądził 🙂 A już bez żartów – Krzysztof Bontal to jeden z najbardziej cenionych przeze mnie ekspertów ws. kredytu hipotecznego, dlatego mam nadzieję, że razem przekażemy naszym widzom solidną porcję merytorycznej wiedzy.

Czego się spodziewać po webinarze o BK2?

Bezpieczny Kredyt 2 procent - wszystko, o co boisz się zapytać. Podczas webinaru eksperci podsumują pierwsze miesiące działania programu "Bezpieczny Kredyt 2 procent", a przede wszystkim odpowiedzą na pytania, które można będzie zadawać na żywo. Uczestnicząc w wydarzeniu dowiesz się m.in.:
-jakie pułapki czekają na wnioskujących o kredyt z dopłatami?
-ile zajmuje obecnie procedura kredytowa i czy można ją przyspieszyć?
-czym różnią się od siebie oferty banków uczestniczących w BK2?
-co trzeba wiedzieć, jeśli chcemy skredytować budowę domu?
-jakie ograniczenia niesie ze sobą kredyt z dofinansowaniem?

Nawiązując do tytułu artykułu, jeśli jednak zapytać się nie boisz – zapraszam do zadawania pytań na live 🙂

Żeby wziąć udział w webinarze wystarczy wypełnić krótki formularz (znajduje się na samym dole, po prawej stronie) – LINK DO REJESTRACJI.

Zapraszam również do śledzenia aktualności o programie Bezpieczny Kredyt 2 proc. – w ostatnim czasie do programu dołączył kolejny duży bank (więcej informacji – BK2 mBank).

Wszystkie wpisy

Najnowsze wpisy

Wakacje kredytowe 2024 - pośrednik kredytowy Łukasz Sroczyński

Wakacje kredytowe 2024 – zasady

7 maja 2024

Wakacje kredytowe 2024 - najważniejsze informacje w jednym miejscu. Jak...

Czytaj dalej
Kredyt hipoteczny a rozwód -kto spłaci raty kredytu? -4 sposoby na rozwiązanie problemu z kredytem hipotecznym po rozwodzie -jak przejąć kredyt po rozwodzie? -brak zdolności kredytowej do samodzielnej spłaty po rozwodzie - co zrobić? lukaszsroczynski.pl

Kredyt hipoteczny a rozwód

14 kwietnia 2024

Jak rozwiązać problemy z kredytem hipotecznym po rozwodzie?

Czytaj dalej
Kredyt #naSTART - pośrednik kredytowy Łukasz Sroczyński

Kredyt #naStart – projekt ustawy

9 kwietnia 2024

Start programu zapowiedziano na drugą połowę 2024 roku.

Czytaj dalej
Kronika pośrednika - kredyty hipoteczne - kwiecień 2024 - foto: Poznań (Urząd Miasta)

Kredyty hipoteczne kwiecień 2024

1 kwietnia 2024

Wakacje kredytowe już za miesiąc? Czy stopy procentowe spadną do...

Czytaj dalej
Ta strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. View more
Akceptuję